Hvězdy spolu s Prahou 1 pomáhají dětem – benefiční výstava adventních věnců

První předvánoční akce je tady! Od soboty 19. do pondělí 21. listopadu si můžete v Galerii 1 ve Štěpánské 47, vždy od 9 do 21 hodin, vybrat z velkého množství krásných adventních věnců vytvořených známými osobnostmi i jejich dětmi. Jejich zakoupením navíc podpoříte nemocné děti.

„Občanské sdružení Vlaďka DĚTEM, založené Vlaďkou Erbovou, pomáhá onkologicky nemocným dětem a prodejem těchto adventních věnců přibydou další finanční prostředky určené na pomoc malým pacientům s tímto vážným onemocněním,“ vysvětlil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který tomuto charitativnímu projektu udělil svoji záštitu a zapojil se i do výroby adventních věnců.

Kdo přijde do Galerie 1, uvidí nejen hotové adventní věnce a řadu známých osobností, ale seznámí se i s výrobou věnců, a to pod vedením nejlepších floristů z České republiky.  Ve Štěpánské 47 je tak možné spatřit například Vlaďku Erbovou, Jovanku Vojtkovou, Kláru Medkovou, Lucii Váchovou, Evu Decastelo, Andreu Bezděkovou či Nikol Švantnerovou a řadu dalších.

„Moc děkuji Praze 1 za spolupráci a jsem velmi ráda, že tak společně pomůžeme nemocných dětem,“ ocenila hlavní organizátorka a modelka Vlaďka Erbová.