Čaj o sedmé chutná skvěle – vyzkoušejte si to

Poslední čtvrtek v měsíci, Galerie 1 ve Štěpánské 47, od 19 hodin – tolik základní údaje pro váš kalendář, milé dámy. Tedy za předpokladu, že máte chuť strávit večer v příjemné dámské společnosti, popovídat si, něco zajímavého se u toho dozvědět a ještě si pochutnat na skvělých čajích od paní Markéty Puzrlové. „Čaj o sedmé“ vás zve a milé pány zároveň prosí, aby nezapomněli, že poslední čtvrtek večer mají „hlídání“.

„Tentokrát jsme přivítaly životního kouče a spisovatele Michala Brozmana, který s přítomnými dámami hovořil na téma mezilidských vztahů, pozitivního myšlení a nalezení správné cesty a komunikace ve vztazích,“ prozradila ženám, které se nemohly zúčastnit, a mužům, kteří se nezúčastnili z logických důvodů, Veronika Blažková, tisková mluvčí Městské části Praha 1, jež tento projekt vytvořila.

Prozradila také, že dámy od hosta obdržely výtisk jeho knihy s názvem „50 vzkazů ženám“. Po celý večer pak mohly ochutnávat čaje od Markéty Puzrlové, která pro příští setkání, tentokrát s módní návrhářkou Kamilou Vodochodskou, jež se uskuteční 27. října, připraví další výborné druhy a směsi.

„Mám velkou radost, že je o ´Čaj o sedmé´ velký zájem, že dámy z Prahy 1 mají chuť se sejít, užít si čas pro sebe, seznámit se s dalšími ženami a něco nového se dozvědět. Je to skvělé a už se těším na další setkání poslední čtvrtek v měsíci,“ prohlásila Veronika Blažková.

Zároveň všechny dámy požádala, aby se pro velký zájem včas nahlásily na e-mail: marie.hrabovska@praha1.cz, popř. tel.: 221 097 224.

Tak nezapomeňte: Galerie 1, Štěpánská 47, 27. října od 19 hodin. Host: Kamila Vodochodská.