Studenti Prague College představují svoji tvorbu v Galerii 1

Do 27. května prezentuje Galerie 1 ve Štěpánské 47 bakalářské práce studentů pražské britské vysoké školy Prague College. Tato britská vzdělávací instituce se sídlem v Praze nabízí magisterské a bakalářské programy na třech fakultách: BusinessArt & DesignIT & Computing Odkaz na externí stránky.

„Galerie 1 je nekomerčním výstavním prostorem, který je mimo jiné určen k tomu, aby pomáhal mladým a začínajícím umělců a jejich tvorbě, pro kterou není místo v komerčních galeriích. Je ideální pro žákovské a studentské práce, tedy i pro ty, jež v těchto dnech vystavují v Galerii 1 studenti vysoké školy Prague College,“ vysvětlil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který s sebou na slavnostní vernisáž přivedl vzácné hosty – představitele jihofrancouzského partnerského města Nîmes, kteří tento týden trávili v Praze 1.

Vystavené práce pocházejí z dílny studentů grafického designu a každá z nich je skutečným originálem. Přijďte se podívat na zajímavou expozici, do které se – stejně jako do čtvrteční vernisáže – promítá fakt, že Prague College navštěvují mladí lidé z desítek zemí celého světa. Škola dokonce hovoří o devadesáti zemích, což jen podtrhuje silné a pestré mezinárodní prostředí školy.