Čaj o sedmé v Galerii 1 – leden-březen 2017

Jste žena, která bydlí v Praze 1 a občas by ráda zavítala do sympatické dámské společnosti? Tak v tom případě si v kalendáři zaškrtněte v každém z následujících měsíců poslední čtvrtek. Tehdy totiž pokaždé budete moci přijít do Galerie 1 ve Štěpánské 47 na „Čaj o sedmé“, setkat se tam s dámami z první městské části a ochutnat k tomu, jak název napovídá, výtečný čaj.

Pozor, vzhledem k omezené kapacitě míst je nutné se na každý „Čaj o sedmé“ zvlášť předem přihlásit,
a to prostřednictvím e-mailu
marie.hrabovska@praha1.cz nebo na tel. 221 097 224!
Předmět „ČAJ 0 SEDMÉ“ – uveďte své jméno a tel. kontakt.

26.1.2017
Hanka Kynychová
známá cvičitelka a trenérka

Jak se nejrychleji zbavit „vánočních“ faldíků, ale i o tom, jak změnit celkový životní styl.
Vše o pohybu, cvičení a souvisejících záležitostech.
Nenechte si ujít první Čaj o sedmé v roce 2017! www.kynychova-fitko.cz

23.2.2017
Marta Šantorová
vizážistka, vlasová stylistka

Všechny ženy jsou krásné a Marta Šantorová se stará o to, aby jejich jedinečnou krásu ještě podtrhla – dokonalým make-upem a vhodným účesem. Ať už jdete do práce, do divadla, na rodinnou oslavu či svatbu, každá událost si vyžaduje určitý vzhled. Marta vám může poradit, jaké líčení i účes zvolit, abyste se cítily pohodlně, krásně a jako hvězdy – jako např. Dana Morávková, Leona Machálková nebo Lucie Vondráčková, o jejichž vizáž se Marta dlouhodobě stará.

30.3.2017
Denisa Dědičové
konzultantka, lektorka osobního růstu, zakladatelka módní značky Deedivine

Všechno začíná a končí u nás. Pokud chceme svět změnit k lepšímu, musíme začít u sebe. U své spokojenosti, osobní hrdosti a své osobní vize. To jsou tři témata, kterým se Denisa dlouhodobě věnuje. Jaké jsou mýty v budování sebevědomí? Co na to věda? A jak to, co nosíte na sobě, může budovat vaší dlouhodobou spokojenost? To vše se dozvíte na Čaji o sedmé.